Prodej na splátky - Lucznik Česká Republika

Prodej na splátky

Šicí stroje z naší nabídky je možné pořídit na splátky. Pokud tedy nemáte dostatečný obnos peněz, abyste si sici stroj mohli koupit, nemusí to být překážka. Při nákupu stačí zaplatit jen část ceny a zbytek doplatíte později.

Podmínky pro získání úvěru a potřebné doklady

-         Svéprávnost

-         Mám zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů

-         Nejsem ve zkušební době ani ve výpovědní lhůtě

Pro nákup na splátky je stanoveno několik podmínek. Nutné je mít občanství ČR a věk musí být v rozmezí 18 - 70 let. Splnění těchto dvou podmínek prokážete předložením platného občanského průkazu. Třetí podmínka se týká trvalého a pravidelného zdroje příjmu, který vám přináší jistotu. Splnění třetí podmínky však není nutné prokazovat.

Pro úvěr do 80 000 Kč (včetně)

 1. Kopie platného dokladu totožnosti;
 2. Kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu.
 1. Kopie druhého podpůrného dokladu: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz nebo průkaz TP, ZTP nebo ZTP/P nebo rodný list nebo kartička pojišťovny;

 

Pro úvěr nad 80 000 Kč

 1. Kopie platného dokladu totožnosti;
 2. Doklad pro ověření příjmu:
  Osoba výdělečně činná:
  Potvrzení o výši příjmu nebo poslední výplatní lístek s označením zaměstnavatele nebo daňové přiznání za předchozí zdaňovací období (potvrzené příslušným finančním úřadem);
  Důchodce:
  Potvrzení od plátce starobního nebo invalidního důchodu nebo poslední výpis z účtu nebo poslední složenka prokazující pobírání důchodu;
  (doklad nesmí být starší než jeden měsíc).
 1. Kopie druhého podpůrného dokladu: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz nebo průkaz TP, ZTP nebo ZTP/P nebo rodný list nebo kartička pojišťence;
 2. Kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu;
 3. Doklad pro ověření adresy bydliště (žadatel dokládá pouze tehdy, pokud uvádí jinou adresu bydliště, než je na kopii dokladu o bankovním účtu):
  Doklad o zaplacení SIPO nebo faktura za plyn, elektřinu nebo vyúčtování telekomunikačních poplatků nebo výpis z bankovního účtu nebo výpis z katastru nemovitostí;
  (doklad nesmí být starší než dva měsíce);

 

Výhody nákupu na splátky

 • již od 3 000 Kč
 • splátky se řídí Vašimi potřebami
 • jednoduché a rychlé vyřízení
 • výhodné pojištění proti nečekaným situacím

Ve srovnání s jinými druhy splátek nabízí úvěr řadu výhod. Od okamžiku, kdy zboží zakoupíte, se stáváte jeho majitelem a můžete s ním libovolně disponovat. Úvěr je u nás možné splatit předčasně a délku splácení si můžete nastavit už na šest měsíců. V naší nabídce jsou splátky bez akontace i splátky bez navýšení.

Jak vybírat úvěr?

Ze splátkových nástrojů společnosti Cetelem, které jsou v naší nabídce, si můžete vybrat jednu konkrétní nabídku, která vám nejvíce vyhovuje.

Jak objednat s pomocí úvěru?

Pokud máte zájem objednat naše zboží na úvěr, kontaktujte naši pobočku na tel. č. (mobilní tel.): +420 725 505 344
příp. tel.: +420 541 592 563

Nebo si zboží objednejte přes internetový obchod Ráj šití, kde je možnost navolení úvěru již zabudovaná do objednávkového systému.

Na Ráji šití postupujte podle následujících instrukcí:

Ze splátkových nástrojů společnosti Cetelem si vyberte nabídku, která vám nejvíce vyhovuje. Pro usnadnění rozhodnutí je určena kalkulačka splátek, kterou otevřete, když na stránce produktu kliknete na odkaz Vypočítejte si svoji splátku. Na této kalkulačce si můžete udělat online kalkulaci splátek. Po výběru druhu splátek stačí objednat zboží a po dokončení objednávky je nutné kliknout na logo Cetelem, které se objeví na obrazovce. Pak už stačí jen vyplnit a odeslat formulář žádosti o poskytnutí úvěru.

Majitelům karty Aura od společnosti Cetelem stačí jen čerpat finance až do výše poskytnutého úvěrového rámce.


Úvěry Cetelem

Ze splátkových nástrojů společnosti Cetelem můžete využít Klasický úvěr nebo 1/10.

 

Prodej na splátky Akce 10 x 10 (Úvěr 1/10)

 

Variabilní klasický úvěr


Pojištění

Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že Vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a Vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy Vám nabízíme výhodné pojištění.

Výhody sjednaného pojištění:

 • jistota v nepříznivých životních situacích,
 • pojištění pro případ ztráty zaměstnání,
 • bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů,
 • minimálně 3 pojištění za cenu jednoho,
 • součást měsíční splátky úvěru.

Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Částka k úhradě pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

 

Typy pojištění

 

 • SOUBOR MASTER

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru.

*Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu

 

 • SOUBOR MASTER PLUS

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí + Pojištění krádeže a Home Assistance. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru + 49 Kč každý měsíc po dobu splácení úvěru.

*Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu

 

 • SOUBOR SENIOR

Pojištění pro případ úmrtí. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru.

Podívejte se na šicí stroje ještě dnes.