Videa šicí stroje Lucznik - Lucznik Česká Republika

Složení kyvného chapače šicího stroje

Na videu je znázorněno složení kyvného chapače na šicím stroji Lucznik 417 Diana. Tento postup je možno použít pro všechny stroje s kyvným chapačem. Chapač čistíme podle potřeby a četnosti šití. Pokud stroj vykazuje problémy, jako např. trhání spodní nitě, tvorba velkých smyček, problémy s vytažením nitě apod. doporučuje se vždy zkontrolovat chapač a prostor za chapačem. Vyčistit ho od případných nití a prachu. Společně s výměnou jehly toto ve většině případů pomůže odstranit běžné uživatelské problémy. Doporučuje se vyměnit horní i spodní nit.

 

 

Rozložení kyvného chapače šicího stroje

Na videu je znázorněno rozložení kyvného chapače na šicím stroji Lucznik 417 Diana. Tento postup je možno použít pro všechny stroje s kyvným chapačem. Chapač čistíme podle potřeby a četnosti šití. Pokud stroj vykazuje problémy, jako např. trhání spodní nitě, tvorba velkých smyček, problémy s vytažením nitě apod. doporučuje se vždy zkontrolovat chapač a prostor za chapačem. Vyčistit ho od případných nití a prachu. Společně s výměnou jehly toto ve většině případů pomůže odstranit běžné uživatelské problémy. Doporučuje se vyměnit hodní i spodní nit.

 

Představení šicího stroje Lucznik 510 Anna

Co všechno šicí stroj Lucznik 510 Anna umí? Vše se dozvíte v tomto videu. Tento na obsluhu jednoduchý a kvalitní šicí stroj je ideálním pomocníkem do každé domácnosti za více než přijatelnou cenu. Kovová kostra a kovové díly v šicím mechanismu zaručují dlouhou životnost stroje.

 

První navlečení a šití na šicím stroji - Lucznik 510 Anna

Velmi uživatelsky jednoduchý šicí stroj pro běžné domácí šití a opravy i začátečníky. Způsob navlékání horní niti se může lehce lišit stroj od stroje.

 

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II

Kvalitní mechanický šicí stroj od značky Lucznik s kovou kostrou a vysokým poměrem kovových součástek v šicím mechanismu. Tento šicí stroj má 36 šicích programů, kyvný CB chapač, 4 krokovou knoflíkovou dírku, volné rameno, možnost nastavení přítlaku a další užitečné funkce. Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia vyniká výhodným poměrem cena/výkon.

 

Šicí stroj s ořezem látky - Lucznik 888 Izabella II

Mechanický šicí stroj s jedinečnou funkcí ořezu látky při šití overlockových stehů. Šicí stroje Izabella nabízí 21 šicích programů, horizontální rotační chapač, automatickou knoflíkovou dírku na 1 krok, možnost regulace délky i šířky stehu a další užitečné funkce.

 

Postup při šití s ořezem látky - Lucznik 888 Izabella II

Postup při šití na šicím stroji Lucznik 888 Izabella II s ořezem látky u overlockových stehů. Šírka stehu 5 mm a délka 4 mm. Nejprve sundáme původní základní patku a vyměníme ji za speciální overlockovou patku pro ořez látky. Patku dáme do spodní polohy. Sklopíme ořezový nůž (viz video) a patku dáme nahoru. Vložíme 1 cm nastřiženou látku (nastřiženou částí kolmo proti noži). Patku dáme dolů a můžeme šít.

 

Šicí stroj Lucznik 2020 Balladyna

Elektronický šicí stroj s LCD displejem, kovou kostrou, 60 šicími programy a 11 typy automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok. Šicí stroj má automatický navlékač jehly, regulaci délky i šířky stehu.

 

Šicí stroj Lucznik 2050 Magdalena

Elektronický šicí stroj se 156 šicími programy a 8 typy automatické knoflíkové dírky. Tento šicí stroj umožňuje zrcadlově otáčet stehy a ukládat je do paměti stroje. Šicí stroj Lucznik 2020 Magdalena je šicí stroj pro kreativní šití začátečníků i pokročilých.