Návod na použití šicích strojů Lucznik - Lucznik Česká Republika

Návod pro šicí stroje Lucznik

Ke všem šicím strojům Lucznik v naší nabídce dodáváme návod na obsluhu v českém jazyce. Jako autorizovaný prodejce pro Českou republiku a Slovensko poskytujeme všem svým zákazníkům 1 návod pro šicí stroje Lucznik automaticky a zdarma. Návod k použití šicího stroje Lucznik je součástí zásilky, zabalený přímo u stroje.

Pokud se výjimečně setkáte s nabídkou šicí stroj Lucznik např. za nižší cenu, než jsou oficiální ceny na www.lucznik.cz, nemáte zaručeno, že obdržíte český návod. S největší pravděpodobností se bude jednat o tzv. černého dovozce. Takové firmy nemají české návody a může se stát, že dostanete návod v polském či jiném jazyce. České návody nejsou běžně dostupné na internetu a nelze je ani volně koupit.

Ještě větší problém však nastane, pokud budete mít jakýkoliv technický problém. Náhodní prodejci, kteří prodávají za levné ceny, nemají náhradní díly, ani neumí stroje opravovat. A nikdo jiný není povinen Vám stroj v záruce opravit, než prodejce! Naprosto stejná situace nastane, pokud si koupíte stroj v zahraničí. Nedostanete český návod a nemáte v ČR žádnou záruku ani dostupné náhradní díly.

Neriskujte tedy zbytečně! Vsaďte na jistotu! Kupte šicí stroj od ověřeného dovozce značky Lucznik pro ČR a Slovensko na e-shopu Lucznik.cz. Určitě budete spokojeni!