Představení šicích strojů - Lucznik Česká Republika

Představení šicích strojů značky Lucznik

Lucznik 510 Anna

Co všechno šicí stroj Lucznik 510 Anna umí? Vše se dozvíte v tomto videu. Tento na obsluhu jednoduchý a kvalitní šicí stroj je ideálním pomocníkem do každé domácnosti za více než přijatelnou cenu. Kovová kostra a kovové díly v šicím mechanismu zaručují dlouhou životnost stroje.

Lucznik 2005 Amelia II

Kvalitní mechanický šicí stroj od značky Lucznik s kovou kostrou a vysokým poměrem kovových součástek v šicím mechanismu. Tento šicí stroj má 36 šicích programů, kyvný CB chapač, 4 krokovou knoflíkovou dírku, volné rameno, možnost nastavení přítlaku a další užitečné funkce. Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia vyniká výhodným poměrem cena/výkon.

Šicí stroj s ořezem látky - Lucznik 888 Izabella II

Mechanický šicí stroj s jedinečnou funkcí ořezu látky při šití overlockových stehů. Šicí stroje Izabella nabízí 21 šicích programů, horizontální rotační chapač, automatickou knoflíkovou dírku na 1 krok, možnost regulace délky i šířky stehu a další užitečné funkce.

Šicí stroj Lucznik 2020 Balladyna

Elektronický šicí stroj s LCD displejem, kovou kostrou, 60 šicími programy a 11 typy automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok. Šicí stroj má automatický navlékač jehly, regulaci délky i šířky stehu.

Šicí stroj Lucznik 2014 Ewa II

Výjimečná funkce šití všech stehů dvojjehlou. 38 šicích programů vč. overlockových stehů, plynulá regulace délky stehu, knoflíková dírka na 4 kroky, celokovový kyvný CB chapač, volné rameno, vysoký zdvih patky pro šití více vrstev, zpětné šití, cívkování, osvětlení, možnost šít dvojjehlou.