OK produkt.cz

Robotické vysavače, sejfy, trezory...

Hledáte způsob, jak si doma zajistit čisté podlahy, avšak nebýt nuceni stále uklízet? A rovněž by se velmi hodilo mít domov bez choroboplodných zárodků, roztočů, alergenů a dalších nežádoucích mikroorganismů. Jde tedy o hygienu. A když už jde o hygienu, tak by to chtělo také hygienický způsob nakládání s odpady. Hygiena je svým způsobem jistý druh bezpečnosti - jedná se o zdravotní bezpečnost. Ale v našich domácnostech a kancelářích potřebujeme i jiný druh bezpečnosti. Jde o bezpečné uložení cenností a dokumentů. Dále můžeme chtít bezpečně zjistit, kdo stojí za bytovými či domovními dveřmi, aniž by to dotyčná osoba věděl. Je to mnoho potřeb a otázek, na které naleznete odpovědi v internetovém obchodě OK produkt.cz.

Služby, které svým zákazníkům poskytuje OK produkt.cz

Internetový obchod OK produkt.cz si zakládá na kvalitních službách, které poskytuje svým zákazníkům. Tyto kvalitní služby přinášejí značnou důvěru zákazníků OK produktu. To se projevuje zejména v podobě pozitivních nezávislých hodnocení uveřejněných na internetu. Po té, co zákazník objedná zboží, je telefonicky informován o přijetí objednávky obsluhou internetového obchodu. Telefonní operátor zároveň zákazníkovi sdělí lhůtu vyřízení jeho objednávky. v případě jakýchkoliv nesrovnalostí či různých problémů, které se mohou během vyřizování vyskytnou, se obsluha internetového obchodu naváže se zákazníkem operativní komunikaci, jejímž cílem je zařídit co nejvyšší komfort zákazníka a co nejrychlejší vyřízení jeho objednávky a případných dalších požadavků.

Nabídka internetového obchodu OK produkt.cz

Internetový obchod OK produkt.cz přichází s nabídkou kvalitních výrobků s vysokou užitnou hodnotou. Řada z těchto výrobků patří mezi high-tech produkty, které jsou založeny na nejmodernějších technologiích s využitím posledních výrobních postupů. Stačí se podívat na skupiny výrobků zařazených do našeho sortimentu a uvidíte, že toto tvrzení je rozhodně pravdivé. Bohatý sortiment zahrnuje robotické vysavače, antibakteriální vysavače, bezdotykové koše, trezory, a to trezory stěnové, trezory nábytkové a trezory na zbraně. Do rozsáhlého sortimentu OK produktu patří i další zboží, které se hodí do kanceláře, domácnosti či na zahradu.

Robotické vysavače z e-shopu OK produkt.cz

Nejvíce prodávaným zbožím z internetového obchodu OK produkt.cz jsou robotické vysavače. Jedná se o vysavače vybavené umělou inteligencí a dalšími systémy, díky kterým tyto vysavače obstarají zcela samostatně a automaticky úklid domácích podlah.Robotický vysavač tudíž svému uživateli přináší úsporu času i práce, které musí běžně na úklid vynaložit. Podle značek a jednotlivých typů se robotické vysavače samozřejmě liší nejen v designu, ale zejména v nabídce funkcí, které dokáží obstarat. Základní rozdíly existují v oblasti velikosti bytu, pro kterou je daný robotický vysavač určen. Druhou významnou oblastí, ve které se robotické vysavače významně liší, je funkce časového programování. Robotické vysavače základní řady jsou určené spíše pro úklid menších bytů a zpravidla nemají funkci časového programování. Robotické vysavače vyšších řad jsou určené pro úklid větších bytů a jsou vybaveny některou z modifikací funkce časového programování. Díky této funkci se robotický vysavač v zadaný čas zapne a začne uklízet. Tyto robotické vysavače například umožňují, aby se uživatel vždy vracel do bytu s uklizenými podlahami, neboť dokážou uklízet i v nepřítomnosti uživatele.

Řada uživatelů se často ptá, jak je možné, že robotické vysavače samy a automaticky uklízejí domácí podlahy. Odpověď je naprosto jednoduchá: Jsou to přece roboti! Umělá inteligence, kterou jsou robotické vysavače vybaveny, se sama rozhoduje o podstatných záležitostech během úklidu. Robotický vysavač je vybaven systémem pro orientaci v prostoru. Při zahájení úklidu se vysavač nejprve zorientuje, a teprve potom začne "naostro" uklízet. Infračervené senzory představují "oči" robotického vysavače a jejich prostřednictvím vysavač sbírá informace o okolí. Infračervené senzory tak zabraňují narážení vysavače do překážek ve vysoké rychlosti a rovněž slouží jako hlavní zdroj informací o vyvýšeninách či schodech, ze kterých by robotický vysavač mohl spadnout. Takto je tedy zajištěna bezpečnost robotického vysavače. Díky kombinaci systému orientace v prostoru a infračervených senzorů robotický vysavač ví, kde se nachází a co je v jeho okolí. Těmto informacím pak robotický vysavač přizpůsobuje svoje chování. Některé robotické vysavače používají odlišný systém založený na naprogramovaných modelech chování. Jedná se o pohybové módy, ze kterých si vybere uživatel způsob, jakým se má robotický vysavač pohybovat. I tyto typy robotických vysavačů mají infračervené paprsky, které představují základní zdroj informací o prostředí, ve kterém se robotický vysavač pohybuje.

Robotické vysavače vykonávají vysoce efektivní úklid, který umožněn systémem sběrných kartáčů, výkonného sání a případně i filtrovacím systémem. Sběrné kartáče vysbírají nečistoty, které se vyskytují na dráze robotické vysavače. Tyto nečistoty následně vysaje výkonné sání do úložné nádobky. Je-li robotický vysavač vybaven filtrovacím systémem, potom tento filtrovací systém zachytí prach, pyl a další alergeny či částice. Po ukončení úklidu vyhledá robotický vysavač dokovací stanici, ve které se dobijí baterie. Dokovací stanice může plnit i některé ovládací funkce.

V nabídce robotických vysavačů naleznou zákazníci robotické vysavače iClebo, robotické vysavače CleanMate a robotické vysavače iRobot, které vyvíjí a vyrábí americká společnost, jejíž roboty využívá NASA při průzkumu vesmíru stejně jako americká armáda při bojových operacích. Robotické vysavače iRobot jsou skuteční roboti, kteří pracují na systému umělé inteligence. Součástí nabídky robotických vysavačů iRobot je i robotický vysavač iRobot Scooba, který zajistí tzv. mokrý úklid podlah neboli vytírání. Tento robotický vysavač má čtyřfázový čistící program, díky kterému Scooba v jednom chodu vysává, myje podlahu, čistí a vysává vodu. Domácí podlaha tak bude umytá, aniž by uživatele bolela záda.

Antibakteriální vysavače z e-shopu OK produkt.cz

Antibakteriální vysavače Raycop představují další zboží z nabídky internetového obchodu OK produkt.cz. Tyto vysavače nemají nic společného s robotickými vysavači. Antibakteriální vysavače tedy nevyužívají žádnou robotickou techniku, avšak jsou vybaveny zařízeními, díky kterým vykonávají speciální čistící funkci. Antibakteriální vysavač hloubkově čistí domácí textilie bezchemickou cestou. Antibakteriální vysavač zbaví bytové textilie roztočů, bakterií a různých jiných choroboplodných zárodků. Antibakteriální vysavače tak představují důležitý prvek při vytváření zdravého a čistého domova. Antibakteriální vysavače Raycop využívají čtyřech hlavních prvků, které zajišťují vysokou efektivitu úklidu. Těmito prvky je vibrační destička, UV-C dezifekční lampa, dvojstupňová mikroalergická filtrace a výkonné sání.

Vibrační destička vyvíjí vibrace, které uvolňují hákovitě zakleslé roztoče. Tyto roztoče pak vysavač snadno vysaje. UV-C dezinfekční lampa má výrazný baktericidní účinek a zabije až 99,9 % bakterií a 93,5 % roztočů. Pro zachycení různých drobných částeček a pročištění vzduchu slouží dvojstupňová mikroalergická filtrace a odstranění nečistot z čištěného povrchu obstarává výkonné sání. Chcete-li mít zdravější a čištější domov, používejte při úklidu antibakteriální vysavače Raycop.

Bezdotykové odpadkové koše pro čisté a zdravé prostředí

Bakterií, ochrany zdraví a čistého prostředí se týká i další sortiment z nabídky internetového obchodu OK produkt.cz – bezdotykové odpadkové koše Helpmation. Tyto odpadkové koše představují nový způsob, jak hygienicky nakládat s odpady a odpadky v kanceláři a v domácnosti. Jedná se o hi-tech produkty, které jsou vybavené mechanickou, optickou a elektronickou technologií. Po přiložení ruky do výšky cca 20 cm nad senzor otevře koš automaticky víko koše a po vhození odpadku se víko automaticky zase zavře. Tento systém otevírání a zavírání víka koše zabraňuje fyzickému kontaktu s košem a výrazně tak omezuje šíření bakterií. Design koše je počítačově generovaný. Díky tomu neuvíznou pytle s odpadky v koši ani tehdy, jsou-li sebevíce naplněny. Koše jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a za použití nejmodernějších technologií. Bezdotykové koše Helpmation lze vybírat z různých designů a v objemech od 8 l do 80 l.

Trezory

Další nabídka internetového obchodu OK produkt.cz se rovněž vztahuje k bezpečnosti. Tentokrát ovšem je bezpečnost pojímána z úplně odlišného hlediska. Jde o zajištění drobného movitého majetku, jako jsou zbraně, různé cennosti, dokumenty nebo prostě cokoliv, co si vyžaduje speciální péči a zvláštní režim uložení. K bezpečnému uložení těchto různých předmětů slouží trezory. OK produkt.cz nabízí trezory nábytkové, trezory stěnové a také trezory na zbraně.

Trezory nábytkové jsou přenosné trezory vyrobené z kvalitní oceli. Jedná se o bezpečnostní skříňky, schránky pro nouzové případy, kufříkové sejfy a sejfy různých modifikací. Nábytkové trezory jsou jednoplášťové nebo dvojplášťové bezpečnostní schránky, které lze postavit do prostoru a ukotvit k podlaze či zdi, nebo zazdít do zdi. Trezory jsou zpravidla certifikovány podle příslušných norem a vybaveny elektronickými či trezorovými zámky. Podrobnější informace ohledně certifikace, zámku a materiálu jsou uvedeny vždy v popisu trezoru na jeho stránce. Nábytkové trezory jsou s oblibou využívány v hotelech a v domácnostech, kde ochrání cenné předměty a citlivá data.

Stěnové trezory jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou vybaveny protipožární drážkou. Tyto trezory mají jednostranný uzavírací mechanismus s trezorovým zámkem s oboustranným klíčem a uzamykatelnými čepy. Stěnové trezory pomáhají ochránit různé cennosti, jako jsou šperky, peníze, klenoty a další předměty.

Trezory na zbraně jsou úložným prostorem určeným pro bezpečné uložení zbraní, munice, zápalek a dalších potřeb. Tyto trezorysplňují požadavky odolnosti proti vloupání a rovněž splňují legislativní požadavky kladené na uložení zbraní. Podrobnosti týkající se daného trezoru jsou vždy uvedené v popisu trezoru na jeho stránce.

Další sortiment z oblasti trezorů tvoří autotrezory a skříňky na klíče. Autotrezory slouží pro bezpečné uložení cenností zejména ve vozidlech a v nich uložené cennosti ochraňují proti krádeži. Autotrezory jsou proti odcizení chráněny ocelovými lany, které jsou vhodným způsobem připevněny k vozidlu. Skříňky na klíče umožňují organizované a přehledné uložení klíčů zejména v těch zařízeních, kde je třeba shromažďovat na jednom místě klíče od mnoha dveří. Nabídka skříněk na klíče zahrnuje i klíčové kazety pro nouzové případy.

Udírny digitální

Zvláštností, z určitého pohledu jsou digitální udírny Bradley. Navíc je nutno poznamenat přenosné digitální udírny. Sortiment, ktery najde uplatnění všude, na zahradě, u domu, hlavně tam, kde se nebojí experimentovat, udit, grilovat a zkusit např. netradičně uzeného lososa na skořicových tyčinkách apod. Lépe se podívat na stránky OK produkt.cz do sekce udíren. Tipy a rady pro uzení,grilování najdete např. i na OK obchod.cz.

Užitečné informace pro nákup v e-shopu OK produkt.cz

Sortiment je dále rozšířen o množství dalších produktů, jejichž nabídku naleznete na stránkách internetového obchodu OK produkt.cz.

Internetový obchod OK produkt.cz dodává objednané zboží svým zákazníkům prostřednictvím různých přepravních služeb. Zákazník si může vybrat typ dopravy i platby nebo zboží vyzvednout i osobně na provozovně v Brně. Na vybrané zboží jsou poskytovány zajímavé slevy a akce. Nákup zboží je možné provést též na splátky. Tím se stává i dražší zboží dostupné pro širokou veřejnost.

Navštivte internetový obchod OK produkt.cz a dopřejte si kvalitní zboží s komfortními službami.