Partneři

Partneři, naše weby:

Ráj-šití.cz je internetový obchod s širokým sortimentem potřeb nejen pro šití. V e-shopu Ráj šití zakoupíte kvalitní domácí šicí stroje a vyšívací stroje, overlocky a coverlocky světoznámých značek: šicí stroje Lucznik, Bernina, Brother, Janome, Texi, Husqvarna, Pfaff, Minerva, šicí stroje Veritas, šicí stroje Singer, AEG, overlocky Lucznik a další. Dále prodáváme galanterii, příslušenství pro šicí stroje a vyšívací stroje, mandly, žehlící techniku atd. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Na e-shopu Ráj šití rovněž najdete zajímavé články ze světa šití a šicích strojů. Ráj šití je ráj pro všechny, kteří rádi šijí, ale i pro ty, kteří se šít teprve chystají.


LUCZNIK
- tradiční polská značka pro šicí stroje a overlocky se skvělým poměrem kvalita – cena. Šicí stroje LUCZNIK jsou moderní šicí stroje s velkým množstvím funkcí a stehů vč. vyšívání. Značka dále nabízí overlocky a coverlocky pro domácí šití přímo od autorizovaného distributora Luczniku pro ČR a SR. České návody na obsluhu, certifikáty. Koupit lze šicí stroje a overlocky Lucznik online i na stránkách Lucznik nebo na tel. čísle 725505344. Nabízíme pravidelné akce a slevy, záruční a pozáruční servis. Prodej, servis a poradenství i u MO prodejců v ČR a na Slovensku.

VERITAS - šicí stroje Veritas jsou synonymem kvality v oblasti šicích strojů. Desítky let patří k nejoblíbenějším a nejspolehlivějším šicím strojům nejen v ČR. Jméno strojů Veritas je fenomén - zná ho každý. Historie této značky se píše od roku 1894. I dnes se šicí stroje pod značkou Veritas vyrábí, samozřejmě v rámci nové modelové řady. A opět se v nich snoubí mimořádná kvalita s výhodnou cenou, ještě výhodnější než před 20 - 30 lety. Jsme prvním distributorem pro ČR a SR. Nabízíme pravidelné akce a slevy, záruční a pozáruční servis. Prodej, servis a poradenství i u MO prodejců v ČR a na Slovensku.


Šicí-stroj je blog pro všechny zájemce o šití, šicí techniky a šicí stroje. Je určen pro ty co hledají odpověď k vývoji a historii šicího stroje, overlocku, coverlocku a o světě šití a jeho vývoji v současnosti, pro ty, kteří chtějí mít přehled o značkách a novinkách na trhu, vyměnit si zkušenosti z oblasti šití nebo se zajímají o vyšívací stroje. Na blogu Šicí-stroj.cz najdete mnoho článků o problematice šití zaměřených na téma domácí šicí stroj, overlock či coverlock, odpovědi na možné potíže nebo radu jak na to. Navštivte www.sici-stroj.cz a dočtěte se více!


OK business, s.r.o. - je obchodně poradenská firma, jejíž činnost se orientuje na průzkumy trhu, obchodní a marketingové poradenství, mystery shopping a internetový marketing. Našim zákazníkům nabízíme služby především v oblasti obchodu, marketingu či zahraničního obchodu. Nabízíme poradeství jako je např. analýza trhu, analýza vlastních obchodních aktivit, atd. OK business, s.r.o. dále provozuje vlastní internetové obchody a projekty.


Ok-business je web společnosti OK business, s.r.o., a všech jejích aktivitách, které vyvíjí. V OK blogu najdete články na téma šicí stroje, overlocky, internetové obchody, akce a slevy, a další. Témata šicí stroje a overlocky jsou podrobně rozvedena se zvláštním zřetelem na další aktivity společnosti.