Šicí kout si můžete designově vyladit jak se Vám jen zachce. Můžete si pořídit moderní doplňky, které Váš šicí kout oživý, ovšem není nad to pořídit si barevný přímo šicí stroj. A přesně to se může stát skutečností.

Šicí stroj Lucznik Mia 

Šicí stroj Lucznik Ivonne

Šicí stroj Lucznik Sylvie 

Šicí stroje Lucznik na sebe můžou být s každým kousek pyšní. Na trh přišli už s několika jedinečnými kousky, ale tohle se jim vážně povedlo. Barevné šicí stroje, které konečně rozbijí tu nudnou šeď okoukaným biílých a šedých šicích strojů. Jsme rádi že Lucznik dal barvu šicímu stroji, který je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé švadleny.

Tyto nádherné šicí stroje Vám mimo jedinečný vzhled můžou nabídnout samozřejmě i své schopnosti, které nejsou jen tak ledajaké. 

Vybírat můžete z 38 šicích programů, 18 stehů a z toho 3 stehy overlockové a také plynulou regulaci stehu. Všechny stehy je možné šít dvojjehlou. Samozřejmě zvládne i šití 4krokovou knoflíkovou dírkou, má funkci zpětného šití a můžete si na něm plynule pravit rychlost šití. Volné rameno, které usnadňuje šití manžet a nohavic je podtrženo vysokým zdvihem patky, které umožňuje šití hned několika vrstev materiálu. Snadná výměna patek pomocí zacvaknutí je už jen třešnička na dortu. Podívejte se na všechny jejich schopnosti v detailu produktů zde.

Nesmíme zapomenout na to, že i naši příbuzní jsou velice rádi obdarováni stylovým a originálním dárkem. A přesně tím jsou tyto barevné šicí stroje Lucznik. Obdarujte někoho, koho máte rádi nebo třeba i sám sebe a poskytněte jedinečný dárek na Vánoce, dárek k narozeninám a při vší štědrosti třeba i dárek ke svátku nebo jen tak z lásky.