Internetový obchod Ráj šití

Ráj šití - specialista na šicí stroje pro domácnost

Raj-siti.cz je internetový obchod s širokým sortimentem potřeb nejen pro šití, ale pro celou vaši domácnost. Hlavní část sortimentu představují kvalitní domácí šicí stroje, na jejichž prodej se Ráj-šití.cz specializuje. Šicí stroje můžete vybírat z nabídky několika značek; především jde o sici stroje Lucznik, dále následují šicí stroje Bernina, šicí stroje Brother, šicí stroje Janome, šicí stroje Zetina, šicí stroje Toyota, šicí stroje AEG, šicí stroje Veritas a šicí stroje Pfaff, šicí stroje Husqvarna, šicí stroje Gritzner, šicí stroje Elna, šicí stroje Veronica a další. Hledáte-li šicí stroje Brno, navštivte nás.

Ráj-šití.cz v současné době nabízí i sici stroje Singer. Jedná se o dlouhočlunkové šicí stroje, tzv. Singerovky. Šicí stroje Singer staví na dlouhé tradici a dobrém jménu. Vybírejte v kategorii Sici stroje Singer.

Pro sici stroje rovněž prodáváme příslušenství. Z rozsáhlé nabídky prislusenstvi pro šicí stroje můžete vybírat v kategoriích Lucznik nove sici stroje a Lucznik stare sici stroje, dále ještě nabízíme příslušenství v kategorii Brother sici stroje, Janome sici stroje, Veritas stare sici stroje, Bernina šicí stroje a Veronica šicí stroje a další.

Nově na stránkách Ráj-šití.cz naleznete kategorii Náhradní díly, ve které naleznete náhradní díly pro Lucznik šicí stroje a Lucznik overlocky.

Overlocky a coverlocky

Sortiment obchodu rozšiřují overlocky a coverlocky. V prodeji coverlocků se objevují coverlocky značek Janome, Bernina i Brother. V nabídce kategorie overlocky můžete vybírat overlocky Lucznik, overlocky Bernina, overlocky Brother, overlocky Janome, overlocky Zetina, overlocky Baby Lock, overlocky AEG, overlocky Pfaff, overlocky Merrylock a overlocky Singer, overlocky Baby Lock, overlocky Elna, overlocky Husqvarna, overlocky Veronica. Pro tyto stroje, tedy overlocky a coverlocky, též prodáváme příslušenství, které můžete vybírat v kategoriích Lucznik overlocky, Bernina overlocky, Merrylock over/coverlocky, Brother overlocky a Brother coverlocky.

Vyšívací stroje

V nabídce obchodu ze světa šití dále naleznete kategorie Vyšívací stroje a Sici a vysivaci stroje. V kategorii Šicí a vyšívací stroje naleznete stroje, které v sobě kombinují vyšívací a sici stroj např. šicí a vyšívací stroje Pfaff, šicí a vyšívací stroje Brother, šicí a vyšívací stroje Janome. Tyto stroje disponují funkcemi šicích strojů a vyšívacích strojů, včetně rozsáhlého příslušenství, vybavení a technických funkcí. V kategorii Vysivaci stroje nabízíme vysivaci stroje Bernina, vysivaci stroje Brother a vysivaci stroje Janome. Jedná se o stroje využívající pokročilých technologií. V příslušných kategoriích též naleznete software pro vyšívací stroje, které máme v prodeji.

Galanterie a lampy pro šicí stroje

Pro pokrytí různých potřeb švadlenek, které šijí na šicích strojích, nabízíme zboží v kategorii Galanterie, kde naleznete různé druhy jehel, žárovek, nůžek a dalších potřeb pro švadlenky. V nabídce máme též Lampy pro sici stroje umožňující lepší osvětlení pracovní plochy šicího stroje.

Mandly a žehlící lisy

Další nabídku představují stroje a zařízení, které usnadňují a urychlují žehlení. Pro snadné a rychlé vyžehlení prádla můžete vybírat Zehlici lisy a Mandly. Pro mandly Ironnette nabízíme příslušenství, které můžete koupit v kategorii Ironnette mandly. Pro další provoz v domácnosti nabízíme Domaci spotrebice.

Ráj-šití.cz, to jsou kvalitní služby

Při prodeji zboží poskytujeme kvalitní služby: většina zboží je skladem, zboží posíláme dle přání zákazníka na udanou adresu nebo umožňujeme osobní odběr. Nabízíme nákup na splátky, poskytujeme záruční i pozáruční servis nejen pro šicí stroje. Brno je sídlem našeho obchodu a zde je rovněž možné si šicí stroj či overlock osobně vyzvednout. Ráji šití vévodí šicí stroje Lucznik. Prodej však uskutečňujeme pro mnoho dalších značek, s jejichž přehledem se můžete seznámit níže na této stránce.

Na e-shopu Ráj šití rovněž najdete zajímavé články ze světa šití a šicích strojů. Pro švadlenky a příznivce šití provozujeme poradnu pro sici stroje, kde naleznete články na téma šicí stroje, overlocky a coverlocky. Zkrátka Ráj šití je rájem pro všechny, kteří rádi šijí, ale i pro ty, kteří to teprve plánují.

Další značky šicích strojů...