Naše reklama na šicí stroje

Reklama na šicí stroje, overlocky, coverlocky, žehlicí lisy, mandly a mnoho jiného!

Představujeme vám akce a reklamy, které jsme uspořádali a vydali na šicí stroje a overlocky Lucznik, příp. i další značky z internetového obchodu Raj-siti.cz.

Rok 2016

Od nového roku v novém kabátě: nová Burda leden a únor s celostránkovou reklamou pro Ráj-šití.czRok 2015

I v roce 2015 nás můžete najít na zadní obálce magazínu Burda pod hlavičkou Ráj šití.

Burda Prosinec 2015


Listopad 2015

Podzim 2015

Zadní obálka speciálního čísla Burda Easy.

Také v roce 2014 jsme pro vás připravili reklamu, tentokrát na nejoblíbenější a nejprodávanější šicí stroj Lucznik Amelia II.

V roce 2013 se s reklamami v Burdě přímo roztrhl pytel. Podívejte se s námi!

Připravte se na přelomu roku 2012 a 2013 na plesovou sezónu s Ráj-šití.cz!

I v roce 2012 jste si nás mohli všimnout na zaní obálce magazínu Burda.

V březnovém čísle Burdy z roku 2011 jste se mohli potěšit touto roztančenou reklamou na jedinečný šicí stroj Lucznik Izabella II s ořezem látky. I vám s ním bude při šití do tance.

Ráj šití také v časopise Žena a život.

Na sklonku roku 2010 také vyšla obecná reklama na šicí stroje, galanterii a další nabízený sortiment.

V roce 2010 jsme se našim příznivcům a zákazníkům připomněli další reklamou. Tato reklama zahrnovala opět výhodnou nabídku na šicí stroj Lucznik Lidia 2016, kufříkový šicí stroj Lucznik Basia 834, overlock Lucznik 720 D-4, který slouží jako 2, 3 a 4-nitný 2-jehlový domácí overlock. Nabídku doplnil žehlicí lis Lucznik DFSP-810 a mandl Ironnette 85. Oba, tedy žehlicí lis i mandl, výrazně šetří práci, námahu i čas při domácím žehlení.

Pro časopis Burda 05/2010 byla připravena reklama Jaro v Ráji šití s výhodnou nabídkou na šicí stroje a overlocky značek Lucznik, Bernina, Janome, AEG, Brother, Zetina či Singer, a na mandly a žehlicí lisy.

Na konci roku 2009 jsme vydali reklamy hned dvě. První reklama propagovala tehdejší jedničku - sici stroj Lucznik 2016 Lidia. Jako užitečného pomocníka do domácnosti jsme nabídli overlock 720 D-4, který má velkou výhodu pro domácí práce, neboť tento overlock je vhodný i pro uživatelky a uživatele, kteří nemají mnoho zkušeností s overlocky, případně nemají žádné. Rovněž však tento overlock vyhovuje švadlenkám, které patří mezi zkušené. S ohledem na velkou praktičnost jsme z naší nabídky nevyjmuli ani kufříkový šicí stroj Lucznik 834 Basia, který, jak prozrazuje název, je vybaven kufříkem. Kufřík plní pro šicí stroj několik důležitých rolí. Jednak je doslova neocenitelný při cestování či převozech šicího stroje, neboť usnadňuje manipulaci a zvyšuje bezpečnost šicího stroje. Pokud cestujete do kurzů šití, tento šicí stroj vám přijde vhod. Zároveň ale kufřík umožňuje bezpečné uložení a ochranu pro šicí stroj před prachem. Naši tehdejší nabídku doplnil mandl Ironnette 85 a nově i žehlicí lis Lucznik DFSP-810.

Hned o měsíc později jsme vydali další reklamu, ve které jsme připomněli naši výhodnou nabídku na šicí stroje, vyšívací stroje, overlocky, žehlíci lisy a mandly. Na prodej jsme byli dobře připraveni, neboť šicí stroje značek Bernina, Brother, Janome, Lucznik, Zetina a dalších, které máme v nabídce, byly skladem.

V roce 2008 jsme vydali v časopise Burda reklamu, která propagovala šicí stroje Lucznik, overlocky Lucznik a mandly Ironnette. V nabídce se tehdy objevil sici stroj Lucznik 2008 Wiktoria, šicí stroj Lucznik Basia 834 a šicí stroj Lucznik Amelia 2005. Nechyběl ani overlock Lucznik FN2-9 či overlock Lucznik 720D-4. Nabídku uzavřel mandl Ironnette 85, který představuje výraznou úlevu při domácím žehlení.