Šicí stroj Lucznik Marilyn HD je jediný stroj svého druhu, a to doslova. Marilyn je na pohled půvabný šicí stroj, ale nenechte se zmást. Pod krytem se skrývá síla a odhodlání, díky čemu Marilyn můžete bez obav svěřit všechny materiály od hedvábí až po džínovinu. 

Co dokáže šicí stroj Lucznik Marilyn?

V paměti má naprogramovaných 99 stehů, které mají své individuální parametry a Vy tak nemusíte neustále ztrácet čas opakovaným nastavováním programů při změně způsobu šití. Pokud si ovšem jednotlivé stehy přece jen chcete přizpůsobit, máte možnost si na stroji jemně a plynule nastavit parametry stehů, a to včetně délky a šířky stehu. Nastavení se provádí na čitelném displeji.

Na rozdíl od tradičních mechanických strojů, kterých v nabídce značky Lucznik najdete hned několik, Vám elektronický šicí stroj Marilyn umožňuje ovládání nejen nožním spouštěčem, ale také tlačítkem START/STOP umístěným na stroji, což je pro mnoho lidí pohodlnější. Je to jednoduché, stisknete START a stroj vlastně šije sám.

A co víc? Marilyn HD 2018 umožňuje ručně nastavit rychlost šití. Pokud stroj obsluhuje méně zkušený člověk nebo tvoříte komplikovanější projekt, můžeme jednoduše posunout jezdec doleva, aby se jehla při šití co nejvíce zpomalila a Vy tak získali lepší přehled nad šitím. Při šití větších ploch látky (jako je povlečení nebo záclony) můžete jednoduše nastavit stroj na konkrétní rychlost šití, zapnout automatické šití a pouze kontrolovat, zda steh běží rovně po určené linii. A jsme znovu u toho, že stroj vlastně dokáže šít sám. 

Velkou výhodou Marilyn jsou funkční tlačítka, se kterými je krejčovská práce mnohem příjemnější a rychlejší. Jedním z nich je tlačítko s plně automatickým zámkem, které se postará o opracování začátku a konce stehu, což zabrání rozmotání stehu. 

Marilyn HD 2018 vám dává možnost pracovat s širokou škálou dekorativních stehů, vzorů a ornamentů. Nebojte se, že se v nabídce stehů a ornamentů ztratíte. Součástí Marilyn je speciální tabulka obsahující tematicky seskupené stehy s jejich čísly a ilustracemi. Můžete jej pohodlně připevnit k horní části stroje v úrovni očí a mít je tak neustálý přehled. 

Zajímavost na závěr...

Jak jsme již psali, šicí stroj Lucznik Marilyn je velmi půvabný svým vzhledem ale silný konstrukcí. Napadá Vás, komu se jméno a vlastnosti stroje podobají?

No jistě, že se jedná o impozantní Marilyn Monroe, která je na stroji vyznačená jejím typickým polibkem červenou rtěnkou.

Marilyn Monroe

Slavná Marilyn Monroe je dodnes jednou z nejuznávanějších postav showbyznysu a legendární ikonou v dějinách světové kinematografie. Vždy zůstane symbolem ženskosti, krásy a sex-appealu. 

Marilyn Monroe si v životě prošla mnoha peripetiemi. Ty z ní udělaly opravdu silnou a odvážnou ženu, která na povrch však zůstala půvabná, plná ženskosti a krásy. 

Přesně touhle ženou je šicí stroj Lucznik Marilyn inspirován a je už jen na Vás, zda se rozhodnete její sílu vyzkoušet....