O nás

My, firma OK business s.r.o. jsme založili tento specializovaný obchod, abychom našim zákazníkům mohli nabízet šicí stroje značky Lucznik jako na talíři. Rozhodli jsme se tak otevřít přímou spolupráci se značkou Lucznik v Polsku a stali se jejím distributorem pro ČR a SR. 

Zákazníky bereme vážně, a proto jim chceme nabídnout jen ty stroje, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni. 

Kdy se začala psát naše historie? 

Vše to začalo v roce 2003, kdy jsme založili obchodní společnost OK business s.r.o. s cílem nabídnout zákazníkům, jak už název napovídá, dobrý obchod. Nejdříve jsme si mysleli, že našeho obchodního ducha uspokojí obchodní a marketingové poradenství, ale nebylo tomu tak. Chtěli jsme lidem nabídnout mnohem víc. Proto jsme založili obchodní dům, který nám ale neumožňoval přímou komunikaci se zákazníky a my tak měli pocit, že zákazníkům nedáváme vše. Až e-shop Ráj šití nám umožnil dostat se k zákazníkům blíže.


E-shop Ráj šití

Obchod, který Vám ukáže, jak má vypadat láska k šití. E-shop, který nabízí široký sortiment z oblasti šití. Ale nejen to, Ráj šití je parta lidí, kteří své práci rozumí, a proto dokážeme svým zákazníkům poskytnout nebývale dobré poradenství.

Naší chloubou je také poskytování servisu a školení, které Vám u nás poskytne letitá krejčová. Je libo šicí stroj, overlock, coverlock, vyšívací stroj, pomocníka z žehlící techniky nebo máte jen kreativního ducha a oceníte spíše naši nabídnu galanterie? V Ráji šití najdete vše...


Zákazníci na prvním místě

Na spokojenosti zákazníků si opravdu potrpíme, a proto jsme se rozhodli věnovat větší pozornost zákazníky oblíbenému sortimentu. Na základě toho vznikli projekty lucznik.cz a sici-stroje-veritas.cz, které zákazníkům nabízí šicí stroje dané značky bez zbytečných kudrlinek kolem. 

Také máte rádi, když na objednané zboží nemusíte čekat? Super, protože my máme 99% zboží skladem a nabízíme velmi rychlé dodací lhůty. Budete překvapeni, jak rychle na Vás bude dopravce s Vaší zásilkou zvonit. 

Není nad úzký kontakt se zákazníkem, a protože to pokrok naší firmy stejně jako naši zákazníci vyžadoval, otevřeli jsme také kamennou prodejnu, kde si zboží můžete pěkně osahat a nemusíte tak kupovat zajíce v pytli. Někdo dá přednost pohodlnějšímu online nakupování a někdo si přece jen drahý šicí stroj rád prohlédne osobně. Více se o nás dozvíte v kontaktech

Největší vizitkou každého internetového obchodu jsou zákazníci, kteří se opakovaně vrací a my máme radost, že k nám se vrací.