Jsme autorizovaný dovozce značky Lucznik. Nabízíme cenově dostupné overlocky a coverlocky značky Lucznik. Overlocky sešívají, stříhají a začišťují v jediném pracovním kroku a tím výrazně urychlují zakončovací práce na oděvech. Overlocky se využívají pro obnitkování a začištění lemů oděvů (overlock je nazýván také obnitkovací šicí stroj). Pokud nevypnete nože, materiál bude oříznut. Především u šití pletenin a pružných materiálů jsou overlocky nenahraditelné, neboť šicí stroje nedovedou šít natolik pružné stehy. Overlocky Lucznik překvapují vynikajícím poměrem kvalita-cena a jsou cenově dostupné pro každou domácnost. Overlocky i šicí stroje Lucznik mají šicí mechanismus sestavený z kovových částí, což zvyšuje jejich životnost.

Coverlocky jsou speciální šicí stroje, které umožňují zakončování spodem krycím stehem. Někdy bývá tento steh nazýván prádlový steh. Coverlocky jsou určeny pro zakončení různých oděvů z úpletů či pletenin - obvykle se jedná o spodní lem triček, mikin či halenek nebo také zapravení rukávů či nohavic. Steh spodem krycí poznáte podle charakteristického dvojitého nebo trojitého švu z lícní strany a smyček ze strany rubové. Coverlocky dříve bývaly určené pouze pro průmyslovou výrobu, dnes se s nimi běžně setkáváme i v domácnostech. Námi nabízené coverlocky jsou zde tedy pro všechny, kteří očekávají profesionální provedení a vzhled svých výrobků. Coverlock nabízí i šití řetízkovým stehem.

Rychlé info Akce
Overlock Lucznik 720 D-4

Overlock Lucznik 720 D-4

Do měsíce
5 990 Kč
Overlock Lucznik 720 D-4 je 2, 3 a 4-nitný 2-jehlový overlock s diferenciálním transportem, volným ramenem a dalšími důležitými funkcemi…