Sonický zubní kartáček Lucznik SG-515 se 4 hlavicemi

Cena
545 Kč

Běžná cena
750 Kč

Ušetříte
27% (205 Kč)

Výrobce

Kód produktu
109sg5154

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Sonický zubní kartáček Lucznik SG-515 se 4 hlavicemi je přenosný elektrický sonický zubní kartáček, který lze nabíjet přes USB. Je ideální pro použití doma i na cestách! Více

Sonický zubní kartáček Lucznik SG-515 se 4 hlavicemi je technologicky vyspělý přípravek pro péči a hygienu dutiny ústní. Tato varianta umožňuje nabíjení pomocí USB kabelu. Je to úžasný pomocník na cesty – kartáček nabijete připojením k pc, notebooku, powerbance nebo nabíječce v automobilu. Díky aktivním bělícím vláknům DUPONT a speciálnímu programu odstraňuje zubní kartáček SG-515 nečistoty účinněji než jiné manuální zubní kartáčky. Je to možné díky vibračnímu chodu přístroje a 38 000 pohybů za minutu. Případný plak bude důkladně odstraněn a sklovina neporušená.

Tato verze má oproti SG-515 navíc 2ks kartáčkových hlavic.

Přístroj je voděodolný (standard IPX6) a aktivně masíruje dásně, zlepšuje jejich prokrvení, díky čemuž při příliš intenzivním používání nezpůsobuje poškození tkání a krvácení.
Sonický zubní kartáček SG-515 má tři provozní režimy:
- bělení (k odstranění zabarvení);
- čištění (pro každodenní použití);
- masáž (pro jemnou masáž dásní).

Každých 30 sekund kartáček informuje o nutnosti změnit oblast ústní dutiny, která má být čištěna, a po 2 minutách nepřetržitého používání se zařízení automaticky vypne.

Díky sonickému chodu kartáčku se hlavice kartáčku opotřebovávají rychleji než u tradičních kartáčků. Zubaři doporučují vyměnit hrot každé 3 měsíce.

Kartáček SG-515 má lithium-iontovou baterii, která zajišťuje jeho dlouhou životnost při správném zacházení. Baterii je nejlepší úplně nevybíjet a kartáček zapojit do elektřiny, jakmile signalizuje nutnost nabití. Kartáček připojujeme pouze na tak dlouho, jak je potřeba k plnému nabití baterie. Kartáček je nejlepší nabíjet připojením k notebooku – pak by měla být doba nabíjení v souladu s pokyny uvedenými v uživatelské příručce. Při výběru nabíječky, která je určena pro jiné zařízení (například telefon), dodržujte následující:
- Nabíječka 500 mA - 40 minut
- Nabíječka 1 A - 20 minut
Nepoužívejte nabíječky s vyšší kapacitou nebo kabely pro rychlé nabíjení, mohlo by dojít k poškození baterie!

Obsah balení:
1x zubní kartáček Lucznik SG-515
1x základna
1x USB kabel s koncovkou micro-USB
4x hlavice kartáčku
(Adaptér do zásuvky není součástí balení)

Parametry
Materiál Plast