Partneři II.

Partneři II. je stránka s odkazy na prověřené a spolehlivé provozovatele webových portálů, webů a eshopů se kterými spolupracujeme a můžme zde garantovat vstřícný přístup k zákazníkovi.

Německý pinč – Andreas, Eliott a Ellen od Čtyř bříz – německý pinč a trpasličí pinč. Německý pinč je web o pinčích, pinčerech, o této houževnaté rase, která je dominantní a přesto ovladatelná. Na stránkách Pinč německý najdete i spoustu zajímavých článků, rad atd. ze světa kynologie.


Československý legionář je internetovou prezentací občanského sdružení, které je občanským, dobrovolným, politicky nezávislým nestranickým občanským sdružením s právní subjektivitou, sdružující válečné veterány Československých zahraničních armád z doby 1. a 2. světové války, válečné veterány AČR – účastníky zahraničních vojenských misí (nositelů osvědčení „Válečného veterána“ podle zákona č.170/2002 Sb. ze dne 9. dubna 2002), jejich rodinné příslušníky, pozůstalé a všechny příznivce.Československý legionář provozuje vlastní obchod s militariemi.


Obchod cs legionar
je eshop s vojenským materiálem, militáriemi, výstrojí a výzbrojí čs. legií v Itálii, Srbsku, Rusku, Francii, ale i příslušníků armády po roce 1945, účastníků zahraničních mírových operací po roce 1989, knihami s danou tématikou, produkty s vlasteneckou tématikou a logy sdružení a klubů vojenské historie spojených s aktivitami ČsOL, kde je možno rovněž nabízet a směňovat vlatní přebytky předmětů tohoto zájmu uživateli webu, jakož zde nabízíme i vybavení pro outdoor, sport a aktivity spojené s přípravou na tábory, kampy, pro bojové sporty atd. Obchod cs legionar je provozovaný sdružením Československý legionář.


Práce pro veterány - Nová kariéra je platforma nabízející možnost poptávky a nabídky zaměstnání pro bývalé příslušníky armády, polici a integrovaného záchranného systému, které mají speciální potřeby při vstupu na civilní trh práce. Slouží k usnadnění zařazení této sociální skupiny osob do běžného života po návratu z mise nebo po ukončení aktivní služby. Práce pro veterány je portál pro nastartování nové kariéry.


Psychotesty pro řidiče alias Testy na cesty je akreditované pracoviště Ministerstva dopravy ČR k provádění dopravně psychologického vyšetření řidičů podle par. 87a odst. 4 Zákona o silničním provozu. Naše pracoviště splňuje podmínky pro řádné provádění dopravně psychologického vyšetření podle vyhlášky č. 27 / 2012, platné od 10. 2. 2012. Vyšetření musí provádět akreditovaný dopravní psycholog. Nabízíme služby dopravního psychologa a to psychotesty pro řidiče skupiny B, pro vybodované řidiče, vyšetření osob na žádost lékařů. Testy na cesty nabízí dále psychotesty pro profesionální řidiče, řidiče nákladní a kamiónové dopravy, autobusové dopravy a MHD, učitele autoškol.