Návod na použití lemovačů Lucznik

Kompletní návod na použití lemovačů Lucznik. Návod doplněný o obrázky na použití lemovačů při šití na šicích strojích značky Lucznik. Skvělý pomocník při šití lemů.


Látací patka - šicí stroj

Látací patka pro šicí stroje značky Lucznik k látání a zašívání materiálu. Látací patka Lucznik je vhodná pro všechny šicí stroje Lucznik vyrobené po roce 2006.


Nasazení držáku šicí patky - šicí stroj

 Kompletní přehledný návod na nasazení držáku na patky - snap-on system - pro šicí stroje značky Lucznik. Nasazení držáku šicí patky pro šicí stroje značky Lucznik.


Nasazení patky - overlock Lucznik

Návod pro nasazení patky overlock Lucznik. Nepoužívejte šicí patky určené pro jiné stroje. Použití takové patky by mohlo způsobit kolizi s jehlou a nožem a může dojít k úrazu či poškození stroje.


Overlocková patka s ořezovým strojkem

Návod na nasazení a použití overlockové patky s ořezovým strojkem - šicí stroje Lucznik. Overlockovou patku s ořezem lze použít pouze pro šicí stroje s overlockovými stehy.


Patka na skrytý zip - šicí stroj

Návod na nasazení a použití patky na přišívání krytého zipu bez nutnosti otáčet látku. Patka na skrytý zip pro šicí stroj. Na přišívání krytého zipu bez nutnosti otáčet látku použijte patku na krytý zip.


Patka na slepý steh - šicí stroj

Návod na použití patky na slepý steh - šicí stroje Lucznik. Patka na slepý steh pro šicí stroj. Na lemy, záclony, kalhoty, sukně, apod.


Patka pro lemování - šicí stroj

Návod na použití lemovací patky pro tvorbu úzkých lemů - šicí stroje Lucznik. Patka pro lemování pro šicí stroj Lucznik. Pro tvorbu úzkých lemů použijte patku pro lemování.


Patka pro lemování šikmým proužkem

Používá se pro lemování látky pomocí šikmého proužku. Pro lemování je vhodné použít složený šikmý proužek o šířce 0,5 až 2 cm. Šikmý proužek lze snadno vytvořit pomocí speciální pomůcky -  zakladače šikmých proužků.


Patka pro sámkování

Patka pro sámkování  se používá pro vytvoření rovnoměrných úzkých sámků. Při šití s patkou pro sámkování je nutné používat dvojjehlu s rozpichem 2 mm.

Další