Servis šicích strojů Lucznik

Vážení zákazníci, v případě potřeby servisu šicích strojů Luzcnik:

  • po záruční lhůtě, vyhledejte kvalitní servis šicích strojů ve Vašem okolí nebo se obraťte na nás jako centrální servisní středisko na níže uvedené kontakty. Pokud chcete doporučit nejvhodnější servis ve Vašem okolí, rádi Vám poradíme.

  • v záruční lhůtě se zásadně obracejte na svého dodavatele, tj. na nás nebo autorizovaný servis uvedený v návodu šicího stroje nebo v záručním listě nebo na níže uvedené kontakty. Ověřte si nejprve, zda jste opravdu stroj zakoupili u společnosti OK business, s.r.o., které je zastoupením značky Lucznik pro Českou republiku a Slovensko. Zavolejte nejprve na níže uvedený telefon a informujte se na záruční podmínky podle značky stroje a Vašeho bydliště!

POKUD SI NECHÁ ZÁKAZNÍK OPRAVIT ŠICÍ STROJ LUCZNIK V ZÁRUČNÍ LHŮTĚ V JINÉM SERVISE NEŽ ZÁRUČNÍM, PAK NEMÁ NÁROK NA ÚHRADU NÁKLADŮ OPRAVY A PŘICHÁZÍ O ZÁRUKU - přečtěte si podmínky v záručním listě!

Centrální servisní středisko pro záruční i pozáruční servis šicích strojů značky Lucznik pro Českou republiku a Slovensko:

Šicí stroje Lucznik

Centrální servis pro šicí stroje Lucznik
OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15,
602 00 Brno
tel.: +420 541 592 561
email: obchod@raj-siti.cz

OK business, s.r.o., je prodejní a servisní organizace. Zaměřujeme se na prodej a servis šicích strojů většiny značek. Šicí stroje, overlocky, coverlocky, vyšívací stroje a žehlící techniku nabízíme na Ráj šití. Jako autorizovaný distributor pro značku Lucznik pro Českou a Slovenskou republiku zajišťujeme servis této značky. Centrální servis šicích strojů Lucznik. V Praze jsou smluvně dohodnuty na záruční opravy strojů Lucznik služby s Autorizovaným servisem Singer viz kontakt níže.